Rozwiązywanie kłopotów zadłużonego

Wszyscy narzekamy od czasu do czasu na system i w wielu wypadkach słusznie. Pytanie zaś o ludzi, którzy wzięli Kredyty frankowe, dotyczy tego, czy zostali przez system skrzywdzeni, czy też sami są sobie winni.
Wielu w naszym społeczeństwie uważa, że i jedno i drugie, ponieważ niektórzy zarzucają „Frankowiczom” cwaniactwo, a inni, że banki zawsze oszukują, nigdy nie informując klientów o możliwych zagrożeniach, dotyczących tego, czy owego produktu finansowego.
Roztrząsanie tych pytań na chwilę obecną mija się jednak z celem, ponieważ ważniejszy dla zadłużonych we frankach szwajcarskich jest dobry prawnik, który pomoże im to zadłużenie efektywnie zmniejszyć.
Ważne jest tutaj także i to, że niejedna kancelaria adwokacka zajmuje się takimi sprawami, a co jeszcze ważniejsze, staje na wysokości zadania, wygrywając sprawę. Nie jest to łatwe, ponieważ trzeba wiedzieć, że i po stronie banków stają prawnicy przed sądami i bronią wszystkimi sposobami ich interesów. Z tego jednak, że takie sprawy przez zadłużonych we frankach szwajcarskich są wygrywane, wynika, że banki są tutaj winne i niedostatecznie zabezpieczyły interesy kredytobiorców, dbając jedynie o swój własny. To zaś jest już wystarczającą podstawą, do przerzucenia właśnie na banki kosztów wzrostu zadłużenia, a przynajmniej jego części.
Radca Prawny Poznań